Високоврожайні сорти квасолі

Високоврожайні сорти квасолі спаржевої та на зерно купити

 

Квасоля — цінне джерело білка, вітамінів і мікроелеметнов. При виборі сорту на посадку, в першу чергу, враховують спосіб вживання майбутнього врожаю — тільки зерна або зелені стручки. Крім того, важливо врахувати тип рослини — кущовий або в’юнкий.

Деякі сорти квасолі призначені для вирощування в теплиці, інші — у відкритому грунті. Також до уваги береться смак, розмір і колір бобів.

Спаржева квасоля купити

У цій статті на нашому фермерському сайті ми надамо вам кращі сорти квасолі з фото і назвою. Опис сортів буде містити найбільш значущі при виборі характеристики. Ми допоможемо вам вибрати для себе гідний сорт квасолі, грунтуючись на досвіді бувалих городників.

Високоврожайні сорти квасолі представлені в каталозі нашого інтернет-магазину:

Види квасолі за будовою куща — фото і опис

По тому, як влаштований кущ, виділяють види квасолі c такими назвами: • Кущова — компактні низькорослі кущики — 40-60 см. Найбільше така квасоля підходить для фермерів, тобто для вирощування в промислових масштабах. Кущова квасоля відрізняється раннім плодоношенням і дружною віддачею врожаю. Навіть суворі погодні умови вона переносить легко.

• Полувьющая — це бобові ліани, які витягуються на 2 м в довжину.

• Кучерява — ця група включає сорти з гілками-ліанами, які можуть досягати 5 м. Перевагами кучерявої квасолі є те, що вона дозволяє економити земельне простір і прикрашає ділянку. Але так як вегетаційний термін у неї подовжений, її не радять вирощувати в умовах холодного клімату в відкритому грунті.

Види квасолі за способом вживання — назви, фото і опис

Вирощування спаржевої квасолі

Залежно від застосування врожаю виділяють такі різновиди квасолі:

• Лущильні — в їжу вживають тільки зерна, стручки занадто жорсткі для застосування в кулінарії. Боби таких сортів особливо поживні. Лущильні, або зернова, квасоля

• Спаржева — вживаються зерна разом зі стручком, який залишається м’яким протягом усієї вегетації. На фото спаржева квасоля, вживається в їжу разом зі стручками

• полусахарную — до повного дозрівання вживається як спаржева, але в кінці вегетації стручок грубіє і стає непридатним для їжі.

Позначки:

0 0 голоси
Рейтинг статьи
Підписатися
Сповістити про
guest

0 комментариев
Зворотній зв'язок в режимі реального часу
Переглянути всі коментарі